STRONY INTERNETOWE

Tworzenie stron internetowych Warszawa z panelem zarządzania treścią – CMS, w technologii RWD.

strategia + kreacja + technologia

Obecnie znane oraz ciągle pojawiające się nowe technologie dają nam możliwość kreowania i tworzenia stron www, które wykazują się dużą dynamiką oraz posiadają zachęcające Użytkowników animacje.

 

Dodatkowym elementem, który jest bardzo ważny to odpowiednia efektywność, czytelność i funkcjonalność powstałej strony, które wpływają na jej skuteczne działanie. Skupiamy się ponadto na doznaniach Użytkownika wchodzącego na daną stronę www – wykorzystując prostą nawigację oraz szybkość działania. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala na budowę profesjonalnych, dopracowanych pod każdym względem stron internetowych.

Do tworzenia stron www wykorzystujemy HTML5, PHP7, JavaScript wraz z bazami danych MySQL. Wdrażając stronę szczególną uwagę skupiamy na odpowiedniej optymalizacji, tak aby właściwie została ona przyjęta przez Google oraz przyszłych Użytkowników.

 

W ramach tworzenia strony internetowej oferujemy również usługę hostingu – miejsce na serwerze oraz pomagamy przy wyborze odpowiedniej domeny, a następnie jej rejestracji.

itcp_stronyinternetow_03

 

 Rozwiązania, na których się opieramy…

 

to zarówno rozwiązania open source, na których można obecnie stworzyć zaawansowane strony internetowe oraz rozwiązania autorskie naszej firmy. Warto zaznaczyć iż strony www oparte na wyżej wymienionych systemach są zawsze budowane modułowo – zatem w przyszłości nie będzie problemem ich jakakolwiek rozbudowa o dodatkowe funkcjonalności. 

Co zawiera każda z powstałych w naszej firmie stron internetowych?
Panel CMS
panel, w którym można samodzielnie zarządzać wszelkimi treściami oraz grafikami na stronie głównej oraz podstronach witryny www. Administracja ta jest bardzo prosta i szybka. Po wdrożeniu strony www zapewniamy szkolenie związane z obsługą panelu administracyjnego – panelu CMS.
Responsywność
responsywność - Responsive Web Design, czyli automatyczne dostosowywanie się strony internetowej do urządzeń mobilnych takich jak tablet, smartfon. Wersja responsywna strony www jest obecnie wymagana również przez wyszukiwarkę Google.
Użyteczność
użyteczność dla Użytkownika strony internetowej. Gwarantujemy prostą nawigację strony internetowej, która pozwala na intuicyjne kliknięcia Użytkownika ułatwiając mu przy tym poszukiwanie konkretnych informacji na stronie www.
Optymalizacje
stworzone przez naszą firmę strony internetowe są w pełnie zoptymalizowane pod kątem wyszukiwarek internetowych i gotowe do podjęcia działań pozycjonerskich.

Dodatkowo gwarantujemy opiekę i wsparcie dedykowanego specjalisty na każdym etapie realizacji projektu.

Bardzo dobrze wiemy, że nie muszą Państwo znać się na naszej pracy – na tworzeniu serwisów internetowych, oprogramowania informatycznego. Dlatego zawsze na początku współpracy przekazujemy Państwu kontakty do osób odpowiedzialnych za Państwa projekt – specjalnie do niego dedykowanych, początkowo jest to kontakt do grafika, następnie do programisty, pozycjonera, marketingowca, wdrożeniowca.

Każda z tych osób na każdym etapie trwania współpracy jasno wytłumaczy oraz doradzi, w związku z danym etapem projektu. Nie muszą się Państwo obawiać, zadbamy o to, aby współpraca z naszą Agencją Interaktywną oraz wdrożeniem Państwa projektu odbywała się w atmosferze miłej i przyjemnej, a sam projekt został wykonany zgodnie z wszelkimi Państwa wymaganiami i potrzebami.

Dlaczego właśnie my?

Indywidualny projekt graficzny –  nie wykorzystujemy gotowych szablonów, każdy projekt graficzny jest wykonywany od podstaw zgodnie z Państwa założeniami.

Wieloletnie doświadczenie – projektowanie oraz programowanie nie ma przed nami tajemnic, działamy w branży już od ponad 7 lat. Znamy się na tym 🙂

Nowoczesne rozwiązania – wykorzystujemy nowoczesne trendy i rozwiązania branży informatycznej. Idziemy z biegiem czasu.

Atrakcyjne ceny – dzięki zebranemu przez lata odpowiedniemu zespołowi pracowników, jesteśmy w stanie oferować bardzo atrakcyjne ceny, ponieważ współpraca między nami jest na bardzo wysokim poziomie

Krótki czas realizacji – jak już wyżej zostało wspomniane – jesteśmy zgranym zespołem, dzięki czemu możemy wykonywać projekty w odpowiednim do nich okresie czasu.

Poznaj nas!

Przykładowe realizacje stron internetowych
 • Agencja interaktywna Poznań
  http://nortec.pl
 • Agencja interaktywna Poznań
  http://biegacze-jarocin.pl
 • Agencja interaktywna Poznań
  http://rybhand.com.pl
 • Agencja interaktywna Poznań
  http://synomed.info
Klienci o nas

„Polecamy usługi świadczone przez Agencję Interaktywną IT COMPUTER PARTNER. Współpraca z nią układała się pomyślnie, a wszelkie uwagi i sugestie były uwzględniane w projekcie. Zmiany wprowadzano na bieżąco, stworzono bardzo przyjazną stronę internetową. Firmą IT COMPUTER PARTNER cechuje fachowość, doskonała znajomość tematu i sumienność” Osiedle-Kamionki.pl

„Agencja Interaktywna IT COMPUTER PARTNER z powodzeniem opracowała dla nas stronę internetową. Zadanie zostało wykonane poprawnie, terminowo i z pełnym zaangażowaniem. Firma ta jest wiarygodnym i solidnym kontrahentem, którego cechuje kreatywność i profesjonalizm. Z pełną odpowiedzialnością polecam firmę IT COMPUTER PARTNER i gwarantuję, że współpraca z nią będzie udana.” Hebrock Polska

Do każdego projektu nasza Agencja Interaktywna podchodzi indywidualnie
Jednak przebieg współpracy w każdym przypadku wygląda podobnie.
Agencja interaktywna Poznań
1. Informacje
Na spotkaniu, bądź podczas rozmowy telefonicznej gromadzimy informacje na temat Państwa wymagań. W ramach tego dokoujemy dokładnej wyceny oraz określamy termin realizacji.
Agencja interaktywna Poznań
2. Umowa
Kolejnym krokiem jest podpisanie umowy współpracy, w której zawarte zostają wszystkie wymagane funkcjonalności według Państwa oczekiwań, omówionych podczas spotkania.
Agencja interaktywna Poznań
3. Grafika
Szczegółowe informacje zebrane podczas spotkania przenosimy na projekt graficzny. Na jego podstawie dochodzimy do satysfakcjonującegoPanstwa wyglądu serwisu internetowego.
Agencja interaktywna Poznań
4. Kodowanie
Po akceptacji projektów graficznych zostają one przekazane programistom, którzy kodują każdy poszczególny element zlecenia. Szczgółowy termin realizacji tego etapu zapisany jest w umowie.
Agencja interaktywna Poznań
5. Wdrożenie
Gdy projekty graficzne zostaną już w pełni zakodowane pozostaje wdrożenie i i umieszczenie serwisu na serwerze oraz pod konkretną domeną internetwoą, którą Państwo wybiorą. Służymy pomocą przy wyborze serwera.
Agencja interaktywna Poznań
6. Opieka
Oferujemy możliwość stałej opieki nad wykonanym serwisem internetowym. Dodatkowo możemy przedstawić dodatkowe możłiwe działania mające wpłynąć na rozpromowanie serwisu.
Call Now Button