SOCIAL MEDIA

Wykorzystaj potencjał mediów społecznościowych!

strategia + kreacja + technologia

Naszą specjalizacją jest również planowanie i zarządzanie strategiami Social Media w sposób kompleksowy lub w określonym serwisie społecznościowym. 

W ramach zarządzania oferujemy:

– stworzenie profilu firmowego, zarówno graficznie jak i merytorycznie

– zarządzanie profilem zgodnie z ustalonym harmonogramem

– przeprowadzanie kampanii promujących

– skoncentrowanie się i dotarcie do wybranej grupy osób zainteresowanych produktem/usługą

– target odbiorców

– pozyskiwanie fanów profilu firmowego

– analizowanie aktywności i sporządzanie raportów.

news2


Pozytywnie wykreujemy wizerunek Państwa firmy
w Internecie. Należy pamiętać, iż w obecnych czasach dzięki świadomości masowej informacje rozprzestrzeniają się z ogromną prędkością, zatem warto wykorzystać ten potencjał w swoich działaniach marketingowych.

news3

Dlaczego warto istnieć w social mediach?

Marketing w social mediach powinien być skoncentrowany przede wszystkim na dostarczaniu jak największej ilości aktualnych treści oraz zdjęć związanych z Państwa działalnością. Właśnie dzięki tym treściom zainteresowany Użytkownik trafi na Państwa serwis internetowy – stronę, sklep, portal, aplikację – w związku z tym diametralnie zwiększa się możliwość skorzystania przez niego z Państwa produktów, czy usług. Marketing społecznościowy w dzisiejszym świecie ma OGROMNĄ moc.

Serwisy społecznościowy dają możliwość reklamowania się na nich przy pomocy szczegółowego określenia grona odbiorców- co dodatkowo wpływa na dotarcie do dedykowanego dla Państwa firmy obszaru działalności.

Mimo, iż nadal to Facebook jest najbardziej popularnym wśród społeczeństwa polskiego serwisem internetowym, zainteresowanie skupiają również takie portale jak Google+, Twitter, Instagram.

Call Now Button