SKLEPY INTERNETOWE

Tworzenie sklepów internetowych Warszawa z panelem zarządzania – CMS, w technologii RWD

strategia + kreacja + technologia

Sklepy internetowe, czyli szeroko pojęte e-commerce to serwisy wykorzystujące Internet w celach prowadzenia sprzedaży produktów. Dzięki temu pole ich potencjalnych klientów jest bardzo duże, wręcz ogólnoświatowe.

 

Tworzymy sklepy internetowe zajmujące się sprzedażą detaliczną i/lub hurtową posiadające wiele dodatkowych funkcjonalności i integracji, które ułatwiają obsługę sklepu internetowego.

Każdy z wykonanych przez naszą firmę sklepów internetowych posiada indywidualną grafikę dopasowaną do branży oraz potencjalnych klientów sklepu online. Bardzo ważną rzeczą jest również odpowiednia optymalizacja sklepu, którą również zapewniamy.

 

W ramach tworzenia sklepu internetowego oferujemy również usługę hostingu – miejsce na serwerze oraz pomagamy przy wyborze odpowiedniej domeny, a następnie jej rejestracji.

itcp_sklepyinternetowe_03

 

Technologie, które wykorzystujemy…

 

Korzystamy z rozwiązań open source`owych, które dziś pozwalają na odpowiednie kreowanie nawet najbardziej skomplikowanych sklepów internetowych. Dodatkowo jeśli Państwo wybraliby stworzenie sklepu internetowego w oparciu o autorskie rozwiązanie naszej firmy – jak najbardziej możemy to uczynić. Sklepy internetowe, które tworzy zepół naszej Agencji interaktywnej z pewnością pozwolą Państwu na wejście z impetem na rynek polski i zagraniczny oraz szybkie zdobywanie zysków.

Istotnym jest fakt, iż w pierwszym i drugim przypadku tworzone przez nas sklepy posiadają budowę modułową oraz są w pełni przystosowane do dalszej rozbudowy o kolejne moduły w przyszłości. Technologie i rozwiązania te pod żadnym kątem nie ograniczają sklepu internetowego. W przypadku naszej firmy IT COMPUTER PARTNER – czynnikiem ograniczającym może być wyłącznie wyobraźnia 🙂

 

Przykładowe możliwości, które możemy zawrzeć w sklepie internetowym:

itcp_sklepyinternetowe_07

– integracja z Allegro, z kurierem

– integracja z magazynami

– możliwości innych integracji

– funkcja sprzedaży wiązanej

– szybki podgląd produktu

– dodawanie plików do produktów

– zaawansowane filtrowanie

– solidna nawigacja

– intuicyjny CMS

– podpięcie analiz, statystyk

– podpięcie różnych płatności

– podpięcie różnych wysyłek

– konfiguracja podatków, walut

– crossselling

– przyjazne dokonywanie płatności

– narządzie do łatwiej obsługi klienta

– optymalizacja, przystosowanie pod SEO

– moduł bonów rabatowych, rabatów

– dodawanie opinii, komentarzy

– tworzenie bonów lojalnościowych

– wiele języków

– nielimitowana liczba produktów

– nielimitowana liczba kategorii,

– nielimitowana liczba atrybutów

– sprzedaż wirtualnych produktów

– import/eksport CSV

oraz wiele, wiele innych możliwości

Co zawiera każdy z powstałych w naszej firmie sklepów internetowych ?
Panel CMS
panel, w którym można samodzielnie zarządzać wszelkimi treściami oraz grafikami na stronie głównej oraz podstronach witryny www. Administracja ta jest bardzo prosta i szybka. Po wdrożeniu sklepu internetowego zapewniamy szkolenie związane z obsługą panelu administracyjnego – panelu CMS.
Responsywność
responsywność - Responsive Web Design, czyli automatyczne dostosowywanie się sklepu internetowego do urządzeń mobilnych takich jak tablet, smartfon. Wersja responsywna sklepu www jest obecnie wymagana również przez wyszukiwarkę Google.
Użyteczność
użyteczność dla Użytkownika sklepu internetowego. Gwarantujemy prostą nawigację w sklepie internetowym, która pozwala na intuicyjne kliknięcia Użytkownika ułatwiając mu przy tym poszukiwanie konkretnych informacji i produktów w sklepie.
Optymalizacje
stworzone przez naszą firmę sklepy internetowe są w pełni zoptymalizowane pod kątem wyszukiwarek internetowych, pod względem merytorycznym i graficznym oraz są gotowe do podjęcia działań pozycjonerskich.

Dodatkowo gwarantujemy opiekę i wsparcie dedykowanego specjalisty na każdym etapie realizacji projektu.

Bardzo dobrze wiemy, że nie muszą Państwo znać się na naszej pracy – na tworzeniu serwisów internetowych, oprogramowania informatycznego. Dlatego zawsze na początku współpracy przekazujemy Państwu kontakty do osób odpowiedzialnych za Państwa projekt – specjalnie do niego dedykowanych, początkowo jest to kontakt do grafika, następnie do programisty, pozycjonera, marketingowca, wdrożeniowca.

Każda z tych osób na każdym etapie trwania współpracy jasno wytłumaczy oraz doradzi, w związku z danym etapem projektu. Nie muszą się Państwo obawiać, zadbamy o to, aby współpraca z naszą Agencją Interaktywną oraz wdrożeniem Państwa projektu odbywała się w atmosferze miłej i przyjemnej, a sam projekt został wykonany zgodnie z wszelkimi Państwa wymaganiami i potrzebami.

Dlaczego właśnie my?

Indywidualny projekt graficzny –  nie wykorzystujemy gotowych szablonów, każdy projekt graficzny jest wykonywany od podstaw zgodnie z Państwa założeniami.

Wieloletnie doświadczenie – projektowanie oraz programowanie nie ma przed nami tajemnic, działamy w branży już od ponad 7 lat. Znamy się na tym 🙂

Nowoczesne rozwiązania – wykorzystujemy nowoczesne trendy i rozwiązania branży informatycznej. Idziemy z biegiem czasu.

Atrakcyjne ceny – dzięki zebranemu przez lata odpowiedniemu zespołowi pracowników, jesteśmy w stanie oferować bardzo atrakcyjne ceny, ponieważ współpraca między nami jest na bardzo wysokim poziomie

Krótki czas realizacji – jak już wyżej zostało wspomniane – jesteśmy zgranym zespołem, dzięki czemu możemy wykonywać projekty w odpowiednim do nich okresie czasu.

Poznaj nas!

Przykładowe realizacje sklepów internetowych
 • Agencja interaktywna Poznań
  http://crest-paski.pl/
 • Agencja interaktywna Poznań
  http://halexmeble.pl
 • Agencja interaktywna Poznań
  http://meadzieci.pl
 • Agencja interaktywna Poznań
  http://topro.pl
Klienci o nas

„Firma IT COMPUTER PARTNER reprezentowana przez Pana Daniela Stempniaka jest godnym zaufania partnerem w zakresie rozwiązań internetowych. Nasz współpraca obejmuje przede wszystkim stworzenie i obsługę sklepu internetowego www.meadzieci.pl. Polecam firmę jako profesjonalistów z dużym doświadczaniem, zapewniających stałą współpracę i rozwój swoich klientów.” MEA Dzieci Sławomir Łuczak 

„Biorąc pod uwagę naszą dotychczasową współpracę i wspólne doświadczenie możemy z przyjemnością zarekomendować usługi Agencji Interaktywnej IT COMPUTER PARTNER. Zawsze możemy liczyć na jej doradztwo, wsparcie techniczne i pomoc przy aktualizacji. Mając na uwadze powyższe polecamy firmę IT COMPUTER PARTNER jako wiarygodnego partnera.” AUTOSPOT

Do każdego projektu nasza Agencja Interaktywna podchodzi indywidualnie
Jednak przebieg współpracy w każdym przypadku wygląda podobnie.
Agencja interaktywna Poznań
1. Informacje
Na spotkaniu, bądź podczas rozmowy telefonicznej gromadzimy informacje na temat Państwa wymagań. W ramach tego dokoujemy dokładnej wyceny oraz określamy termin realizacji.
Agencja interaktywna Poznań
2. Umowa
Kolejnym krokiem jest podpisanie umowy współpracy, w której zawarte zostają wszystkie wymagane funkcjonalności według Państwa oczekiwań, omówionych podczas spotkania.
Agencja interaktywna Poznań
3. Grafika
Szczegółowe informacje zebrane podczas spotkania przenosimy na projekt graficzny. Na jego podstawie dochodzimy do satysfakcjonującegoPanstwa wyglądu serwisu internetowego.
Agencja interaktywna Poznań
4. Kodowanie
Po akceptacji projektów graficznych zostają one przekazane programistom, którzy kodują każdy poszczególny element zlecenia. Szczgółowy termin realizacji tego etapu zapisany jest w umowie.
Agencja interaktywna Poznań
5. Wdrożenie
Gdy projekty graficzne zostaną już w pełni zakodowane pozostaje wdrożenie i i umieszczenie serwisu na serwerze oraz pod konkretną domeną internetwoą, którą Państwo wybiorą. Służymy pomocą przy wyborze serwera.
Agencja interaktywna Poznań
6. Opieka
Oferujemy możliwość stałej opieki nad wykonanym serwisem internetowym. Dodatkowo możemy przedstawić dodatkowe możłiwe działania mające wpłynąć na rozpromowanie serwisu.
Call Now Button