PORTALE INTERNETOWE

Tworzenie portali internetowych Warszawa z panelem zarządzania – CMS, w technologii RWD

strategia + kreacja + technologia

Tworzymy zaawansowane portale internetowe skupione na bardzo wysokiej użyteczności dla Użytkownika oraz na szybkim działaniu całego serwisu internetowego, który zwykle zawiera bardzo dużą liczbę artykułów, treści, grafik oraz niejednokrotnie ogromny ruch Użytkowników.

 

Duży nacisk kładziemy również na intuicyjny panel CMS, poprzez który będą Państwo zarządzać serwisem www. Skupiamy szczególną uwagę na odpowiedniej optymalizacji strony internetowej oraz na przyjaznym interfejsie dla Państwa potencjalnych klientów.

Zapewniamy również usługę hostingową (serwer) oraz pomoc w doborze i rejestracji odpowiedniej domeny (adresu www Państwa portalu internetowego). Na każdym etapie współpracy mogą Państwo liczyć na profesjonalne doradztwo.

itcp_portaleinternetowe_03

 

Z jakich technologii i rozwiązań najczęściej korzystamy?

 

Korzystamy z autorskich rozwiązań, które dziś pozwalają na odpowiednie kreowanie nawet najbardziej skomplikowanych portali internetowych. Portale internetowe, które tworzy zespół naszej Agencji Interaktywnej z pewnością pozwolą Państwu na wejście z impetem na rynek polski i zagraniczny oraz szybkie zdobywanie zysków. Istotnym jest fakt, iż w przypadku tworzonych przez nas portali posiadają one budowę modułową oraz są w pełni przystosowane do dalszej rozbudowy o kolejne moduły w przyszłości. Nasze technologie i rozwiązania pod żadnym kątem nie ograniczają portalu internetowego. W przypadku naszej firmy IT COMPUTER PARTNER – czynnikiem ograniczającym może być wyłącznie wyobraźnia 🙂

 

 itcp_portaleinternetowe_07
 Jakie portale tworzymy?

 

Zdajemy sobie sprawę, iż przedsięwzięcie jakim jest portal internetowy, jest przedsięwzięciem znacznie większym niż standardowa strony internetowa. W naszym portfolio znajdziecie Państwo zrealizowane przez nas portale internetowe wyróżniające się przede wszystkim  nowoczesnym designem, łatwością obsługi i nawigacji oraz sprawnym działaniem niezależnie od ilości zawartych na nich treści, użytkowników, grafik, produktów.

Po prostu znamy się na tym, posiadamy kompetentny zespół, który przelewa swoje wieloletnie doświadczenie na każdy element zawarty w portalu internetowym. Ponieważ taki serwis musi cechować się prostotą działania oraz jego efektywnością. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, budując portal od podstaw krok po kroku – przedstawiając Państwu efekty naszej pracy.

 

Co zawiera każdy z powstałych w naszej firmie portali internetowych?
Panel CMS
panel, w którym można samodzielnie zarządzać wszelkimi treściami oraz grafikami na stronie głównej oraz podstronach witryny www. Administracja ta jest bardzo prosta i szybka. Po wdrożeniu portalu www zapewniamy szkolenie związane z obsługą panelu administracyjnego – panelu CMS.
Responsywność
responsywność - Responsive Web Design, czyli automatyczne dostosowywanie się portalu internetowego do urządzeń mobilnych takich jak tablet, smartfon. Wersja responsywna portalu www jest obecnie wymagana również przez wyszukiwarkę Google.
Użyteczność
użyteczność dla Użytkownika portalu internetowego. Gwarantujemy prostą nawigację w portalu internetowym, która pozwala na intuicyjne kliknięcia Użytkownika ułatwiając mu przy tym poszukiwanie konkretnych informacji w portalu internetowym.
Optymalizacje
stworzone przez naszą firmę portale internetowe są w pełnie zoptymalizowane pod kątem wyszukiwarek internetowych i gotowe do podjęcia działań pozycjonerskich - SEO.

Dodatkowo gwarantujemy opiekę i wsparcie dedykowanego specjalisty na każdym etapie realizacji projektu.

Bardzo dobrze wiemy, że nie muszą Państwo znać się na naszej pracy – na tworzeniu serwisów internetowych, oprogramowania informatycznego. Dlatego zawsze na początku współpracy przekazujemy Państwu kontakty do osób odpowiedzialnych za Państwa projekt – specjalnie do niego dedykowanych, początkowo jest to kontakt do grafika, następnie do programisty, pozycjonera, marketingowca, wdrożeniowaca.

Każda z tych osób na każdym etapie trwania współpracy jasno wytłumaczy oraz doradzi, w związku z danym etapem projektu. Nie muszą się Państwo obawiać, zadbamy o to, aby współpraca z naszą Agencją Interaktywną oraz wdrożeniem Państwa projektu odbywała się w atmosferze miłej i przyjemnej, a sam projekt został wykonany zgodnie z wszelkimi Państwa wymaganiami i potrzebami.

Dlaczego właśnie my?

Indywidualny projekt graficzny –  nie wykorzystujemy gotowych szablonów, każdy projekt graficzny jest wykonywany od podstaw zgodnie z Państwa założeniami.

Wieloletnie doświadczenie – projektowanie oraz programowanie nie ma przed nami tajemnic, działamy w branży już od ponad 7 lat. Znamy się na tym 🙂

Nowoczesne rozwiązania – wykorzystujemy nowoczesne trendy i rozwiązania branży informatycznej. Idziemy z biegiem czasu.

Atrakcyjne ceny – dzięki zebranemu przez lata odpowiedniemu zespołowi pracowników, jesteśmy w stanie oferować bardzo atrakcyjne ceny, ponieważ współpraca między nami jest na bardzo wysokim poziomie

Krótki czas realizacji – jak już wyżej zostało wspomniane – jesteśmy zgranym zespołem, dzięki czemu możemy wykonywać projekty w odpowiednim do nich okresie czasu.

Poznaj nas!

Przykładowe realizacje portali internetowych
  • Agencja interaktywna Poznań
    http://poznan-info.pl
  • Agencja interaktywna Poznań
    http://e-singlove.pl
  • Agencja interaktywna Poznań
    http://wyszokajnocleg.pl
Klienci o nas

„Z przyjemnością polecamy usługi firmy IT COMPUTER PARTNER. Przedstawiony przez nas zakres prac został przez tę Agencję wykonany zgodnie z umową i ustalonym harmonogramem, wykazując się fachowością, dobrą organizacją pracy i znajomością najnowszych technologii informatycznych, zapewniając przy tym wysoką jakość zrealizowanego przedsięwzięcia.” PRFiP

„Agencja Interaktywna IT COMPUTER PARTNER wykonała dla nas portal internetowy. Usługa została zrealizowana sprawnie. Zarówno w fazie projektowania, jak i wdrażania firma wykazała się kreatywnością i profesjonalnym podejściem, co wpłynęło na nasze zadowolenie z osiągniętego efektu. Możemy również liczyć na pomoc w bardziej zaawansowanych modyfikacjach, dodatkowe prace wykonywane są szybko i dokładnie.” E-METALPLAST

Do każdego projektu nasza Agencja Interaktywna podchodzi indywidualnie
Jednak przebieg współpracy w każdym przypadku wygląda podobnie.
Agencja interaktywna Poznań
1. Informacje
Na spotkaniu, bądź podczas rozmowy telefonicznej gromadzimy informacje na temat Państwa wymagań. W ramach tego dokoujemy dokładnej wyceny oraz określamy termin realizacji.
Agencja interaktywna Poznań
2. Umowa
Kolejnym krokiem jest podpisanie umowy współpracy, w której zawarte zostają wszystkie wymagane funkcjonalności według Państwa oczekiwań, omówionych podczas spotkania.
Agencja interaktywna Poznań
3. Grafika
Szczegółowe informacje zebrane podczas spotkania przenosimy na projekt graficzny. Na jego podstawie dochodzimy do satysfakcjonującegoPanstwa wyglądu serwisu internetowego.
Agencja interaktywna Poznań
4. Kodowanie
Po akceptacji projektów graficznych zostają one przekazane programistom, którzy kodują każdy poszczególny element zlecenia. Szczgółowy termin realizacji tego etapu zapisany jest w umowie.
Agencja interaktywna Poznań
5. Wdrożenie
Gdy projekty graficzne zostaną już w pełni zakodowane pozostaje wdrożenie i i umieszczenie serwisu na serwerze oraz pod konkretną domeną internetwoą, którą Państwo wybiorą. Służymy pomocą przy wyborze serwera.
Agencja interaktywna Poznań
6. Opieka
Oferujemy możliwość stałej opieki nad wykonanym serwisem internetowym. Dodatkowo możemy przedstawić dodatkowe możłiwe działania mające wpłynąć na rozpromowanie serwisu.
Call Now Button