GOOGLE ADWORDS

Kampanie AdWords Warszawa – wykorzystaj potencjał linków sponsorowanych 

strategia + kreacja + technologia

Nasza firma zajmuje się pełną obsługą kampanii Google AdWords, gwarantując oczekiwane rezultaty w postaci wysokiej konwersji! Dodatkowo realizowane przez nas kampanie są kampaniami kontekstowymi, czyli docierają do osób, które są zainteresowane Twoimi usługami, bądź produktami.

 

Do naszych działań należy: – research pożądanych działań reklamowych przez klienta – utworzenie odpowiedniej kampanii w Google AdWords – ciągła opieka, analiza oraz optymalizacja powstałej kampanii w ciągu jej trwania – wykonanie raportów dotyczących kampanii oraz szczegółowa ocena jej efektywności.

Czym jest konwersja? Możliwości jakie posiada Google AdWords umożliwiają „śledzenie” konwersji” – mianowicie jest to pełna obserwacja tego, jak zachowują się Użytkownicy na danym serwisie internetowym.

 

Umożliwia nam to dokładne sprawdzenie jaka liczba Użytkowników, która weszła dzięki reklamie Google AdWords na serwis przeszła do ostatniego kroku jakim jest np. zakup danego produktu, bądź przejście po podstrony kontakt i wysłanie zapytania.

itcp_adwords2_04

 

Miejsce widoczności reklam Google AdWords

 

Lokalizacja reklam linków sponsorowanych to górna oraz prawa strona wyników wyszukiwania w wyszukiwarce Google. Jeśli zależy Ci na szybkim efekcie zainwestowanych pieniędzy to reklama Google AdWrods – reklama w wyszukiwarkach jest właśnie dla Ciebie.

 

Jak działa reklama Google AdWords?
 

Linki sponsorowane działają na zasadzie modelu PPC (pay per click) – płacisz tylko wtedy, gdy Użytkownik kliknie i wejdzie w Twoją reklamę. Kosztu kliknięcia nie da się określić z góry – są one różne w odniesieniu do konkurencji w Twoje branży. Jednak gdy otrzymasz potencjalny koszt kliknięcia możesz określić budżet dzienny, który jest nieprzekraczalny.

 

Należy pamiętać, iż działania Google AdWords powinny być dopełnieniem pozycjonowania – ponieważ SEO jest procesem długotrwałym. Warto rozpocząć te procesy równolegle – podczas gdy pozycjonowanie przyniesie efekty dopiero po pewnym czasie, linki sponsorowane utrzymują pozycję serwisu internetowego na najwyższych pozycjach w wynikach wyszukiwania.
Call Now Button