APLIKACJE MOBILNE

Tworzenie aplikacji mobilnych Warszawa na system iOS, Android, Windows Phone.

strategia + kreacja + technologia

Rozwój technologii mobilnych oraz ogromna popularność urządzeń mobilnych takich jak tablety i smartfony sprawił, iż w obecnych czasach coraz więcej przedsiębiorstw podejmuje decyzję o stworzeniu aplikacji mobilnej dla swoich pracowników lub klientów.

 

Wychodzimy naprzeciw Państwa oczekiwaniom zajmując się tworzeniem aplikacji mobilnych na system iOS, Android, Windows Phone.

Wykonywane przez nas aplikacje służą do obsługi działań wewnątrz firmy (np. wspierają sprzedaż, koordynują pracę pracowników, wspierają procesy biznesowe), bądź skierowane są do dużo większej liczby osób, klienta masowego – Użytkowników na całym świecie.

 

W ramach wykonania aplikacji mobilnej umieszczamy ją w odpowiednim dla niej sklepie: Android – Google Play, iOS – App Store, Windows Phone – Sklep Windows Phone.

 

 

itcp_aplikacjemobilnenew_03

 

 Aplikacje mobilne Warszawa – nasza firma może wykonać w jednym z trzech wariantów:

– natywnym – aplikacje natywne napisane są w danym języku, na którym opiera się oprogramowanie danego urządzenia, dzięki czemu zwiększa się maksymalnie ich wydajność oraz szybkość, ponadto w ramach aplikacji natywnych można wykorzystać szereg wbudowanych funkcji urządzenia takich jak np. gps, aparat, akcelerometr, kompas. Zalety: użytkowanie oraz design przyjemny dla użytkowników,  reakcja na czynność użytkowników jest bardzo szybka, proces zapisania i zastosowana informacji offline jest łatwy, aplikacja bezpośrednio trafia do elementów składowych sprzętów mobilnych, m.in. do aparatu fotograficznego, GPS, książki adresowej, kalendarza, żyroskopu, akcelerometru.

– hybrydowym – aplikacje hybrydowe są połączeniem dwóch powyższych pojęć, ponieważ zachowują się podobnie do aplikacji natywnych, jednak pisane są po części w języku webowym i natywnym. Można je dokładnie tak jak aplikacje natywne pobrać ze sklepu Google Play, AppStore. Ich zasadniczym plusem jest niższa cena w porównaniu do cen aplikacji natywnych. W przypadku tego rozwiązania aplikacja mobilna tworzona jest kompleksowo, jednorazowo na wszystkie systemy – iOS, Andoid, Windows Phone. Zalety: aplikację instaluje się jeden raz, funkcje mają źródło przede wszystkim w serwerze aplikacji sieci Web,  niższe koszty zbudowania aplikacji w odróżnieniu do aplikacji natywnej, gdyż przeważający fragment kodu programu nie zależy od platfomy,  integracja istniejących stron www z aplikacją hybrydową jest bardzo łatwa.
 
– webowym – aplikacje webowe to wersje mobilne stron internetowych napisane w języku HTML 5, CSS3, dostosowują się one do ekranu urządzenia mobilnego, zatem wyglądem przypominają w dużym stopniu aplikację mobilną, jednak aplikacje webowe nie mogę wykorzystywać potencjału smartfona, tabletu tak jak w przypadku aplikacji mobilnych i hybrydowych.
 
Proces tworzenia aplikacji mobilnych
Agencja interaktywna Poznań
Strategia
przedstawienie pomysłu opracowanie strategii, omówienie funkcjonalności, kalkulacja kosztów, opracowanie harmonogramu oraz terminu realizacji
Agencja interaktywna Poznań
Podstawy
opracowanie specyfikacji funkcjonalnej i technicznej, przedstawienie założeń graficznych, przedstawienie makiet
Agencja interaktywna Poznań
Grafika
opracowanie projektów graficznych, przygotowanie materiałów graficznych, akceptacja grafiki
Agencja interaktywna Poznań
Programowanie
programowanie, integracja systemów, wdrożenie, testy, opublikowanie w sklepach.
Agencja interaktywna Poznań
Wsparcie
gwarancja działania, opieka, optymalizacja, aktualizacje, raporty i statystyki
 

Dodatkowo gwarantujemy opiekę i wsparcie dedykowanego specjalisty na każdym etapie realizacji projektu.

Bardzo dobrze wiemy, że nie muszą Państwo znać się na naszej pracy – na tworzeniu aplikacji mobilnych, oprogramowania informatycznego. Dlatego zawsze na początku współpracy przekazujemy Państwu kontakty do osób odpowiedzialnych za Państwa projekt – specjalnie do niego dedykowanych, początkowo jest to kontakt do grafika, następnie do programisty, pozycjonera, marketingowca, wdrożeniowca.

 

Każda z tych osób na każdym etapie trwania współpracy jasno wytłumaczy oraz doradzi, w związku z danym etapem projektu. Nie muszą się Państwo obawiać, zadbamy o to, aby współpraca z naszą Agencją Interaktywną oraz wdrożeniem Państwa projektu odbywała się w atmosferze miłej i przyjemnej, a sam projekt został wykonany zgodnie z wszelkimi Państwa wymaganiami i potrzebami.

Dlaczego właśnie my?

Indywidualny projekt graficzny –  nie wykorzystujemy gotowych szablonów, każdy projekt graficzny jest wykonywany od podstaw zgodnie z Państwa założeniami.

Wieloletnie doświadczenie – projektowanie oraz programowanie nie ma przed nami tajemnic, działamy w branży już od ponad 7 lat. Znamy się na tym 🙂

Nowoczesne rozwiązania – wykorzystujemy nowoczesne trendy i rozwiązania branży informatycznej. Idziemy z biegiem czasu.

Atrakcyjne ceny – dzięki zebranemu przez lata odpowiedniemu zespołowi pracowników, jesteśmy w stanie oferować bardzo atrakcyjne ceny, ponieważ współpraca między nami jest na bardzo wysokim poziomie

Krótki czas realizacji – jak już wyżej zostało wspomniane – jesteśmy zgranym zespołem, dzięki czemu możemy wykonywać projekty w odpowiednim do nich okresie czasu.

Poznaj nas!

Przykładowe realizacje aplikacji mobilnych
 • Agencja interaktywna Poznań
  G-Cards
 • Agencja interaktywna Poznań
  TuSerce
 • Agencja interaktywna Poznań
  Koszyk Marzeń
 • Agencja interaktywna Poznań
  AutoPomoc
Klienci o nas

Od 3 lat współpracujemy z firmą IT COMPUTER PARTNER, oceniamy jakość wykonanych zleceń i usług na wysokim poziomie, i co ważne – rozsądne ceny Z przyjemnością polecamy ją wszystkim zainteresowanym.

SOLIDNA FIRMA, JESTEŚMY BARDZO ZADOWOLENI Z ICH USŁUG WSZYSTKIE PROBLEMY ROZWIĄZUJĄ W KILKA MINUT. POLECAM

Call Now Button