Kim jesteśmy?
strategia + kreacja + technologia
Rozumiemy potrzeby klientów i poprostu... realizujemy je.

Agencja Interaktywna Warszawa IT Computer Partner działa na polskim rynku już od 9 lat. Na swoim koncie mamy już mnóstwo udanych projektów oraz rzesze zadowolonych klientów. Rozwijamy się prężnie i stale współpracujemy z małymi, średnimi i wielkimi przedsiębiorstwami z Polski i zagranicy. Dzięki zdobytemu doświadczeniu mamy pewność, iż każda firma, dzięki współpracy z nami osiągnie oczekiwany sukces.

Zaufało nam już 400 firm
Wybrane przedsiębiorstwa z Polski i zagranicy
Agencja interaktywna Poznań
Agencja interaktywna Poznań
Agencja interaktywna Poznań
Agencja interaktywna Poznań
Agencja interaktywna Poznań
Agencja interaktywna Poznań
Agencja interaktywna Poznań
Agencja interaktywna Poznań
 • "

  Firma IT COMPUTER PARTNER reprezentowana przez Pana Daniela Stempniaka jest godnym zaufania partnerem w zakresie rozwiązań internetowych. Nasz współpraca obejmuje przede wszystkim stworzenie i obsługę sklepu internetowego www.meadzieci.pl. Polecam firmę jako profesjonalistów z dużym doświadczaniem, zapewniających stałą współpracę i rozwój swoich klientów

  MEA Dzieci
 • "

  Agencja Interaktywna IT COMPUTER PARTNER z powodzeniem opracowała dla nas stronę internetową. Zadanie zostało wykonane poprawnie, terminowo i z pełnym zaangażowaniem. Firma ta jest wiarygodnym i solidnym kontrahentem, którego cechuje kreatywność i profesjonalizm. Z pełną odpowiedzialnością polecam firmę IT COMPUTER PARTNER i gwarantuję, że współpraca z nią będzie udana.

  Hebrock Polska
 • "

  Polecamy usługi świadczone przez Agencją Interaktywną IT COMPUTER PARTNER. Współpraca z nią układała się pomyślnie, a wszelkie uwagi i sugestie były uwzględniane w projekcie, wykonanym przez formę Pana Daniela Stempniaka. Zmiany wprowadzona na bieżąco, stworzono bardzo przyjazną stronę internetową. Firmę IT COMPUTER PARTNER cechuje fachowość, doskonała znajomość tematu i sumienność.

  Osiedle-kamionki.pl
 • "

  Jesteśmy w stu procentach zadowoleni z zadań jakie wykonała dla nas Agencja Interaktywna IT COMPUTER PARTNER. Współpraca przebiegła na bardzo wysokim poziomie. Profesjonalne porady i interesujące idee, wsparte dużą wiedzą informatyczną i znajomością tajników internetu pomogły nam zaprezentować nową odsłonę naszej firmy w rzeczywistości internetowej.

  rAdvice
Właściwe tegoroczne praktyki SEO

Proces pozycjonowania witryn www to dopasowywanie witryny do potrzeb wyszukiwarki. Algorytm Google wyznacza określone kryteria, jakim należy sprostać, chcąc wskoczyć na wysokie pozycje. Niestety nie każdy potrafi uświadomić sobie te kryteria. Właściwe praktyki to zbiór procesów o korzystnym zabarwieniu. Nie zawsze spowodują, że witryna wzbije się wysoko w wynikach, jednak na pewno nie będą dla […]

więcej
Poprawnie skonfigurowane warianty językowe witryny dla SEO

W dzisiejszych czasach witryny www stanowią kluczowe rozwiązania marketingowe, jakie mogą być pomocne w realizacji różnorodnych założeń biznesowych. O ich skuteczności decyduje głównie grono użytkowników. Zasięg stron zależy natomiast od stopnia widoczności w wyszukiwarkach sieciowych. Odpowiednie działania prowadzące do pozyskania bardzo wysokich pozycji serwisu w wyszukiwaniach są znaczące, kiedy mamy do czynienia z wielojęzykowymi stronami […]

więcej
Co zrobić w sytuacji, gdy ktoś zmodyfikuje informacje o mojej firmie w mapach Google?

Google Maps są obszernymi systemami dysponującymi sporą bazą konkretnych jednostek usługowych, przedsiębiorstw oraz pozostałych lokalizacji, które są dostępne na terenie całego świata. Mapy stanowią nierozerwalną część wyszukiwarki Google, a na sprzętach mobilnych są one najpowszechniejszą, bezpłatną nawigacją samochodową. Ze względu na to, wszyscy właściciele firm muszą dopilnować, by ich wizytówka widniała w mapach. Zwłaszcza, że […]

więcej

Nasza Agencja Interaktywna IT Computer Partner funkcjonuje na rynku w Polsce i zagranicą już od ponad 7 lat lat. Dzięki doświadczeniu, które posiadamy oraz znajomości zaawansowanych rozwiązań informatycznych posiadamy mnóstwo zadowolonych z naszych działań klientów. Stawiamy na ciągły rozwój naszego zespołu, który jest w 100% zaangażowany w swoją pracę tworząc dla Państwa serwisy oraz aplikacji odnoszące sukces. Zajmujemy się przede wszystkim takimi elementami działań w Internecie jak marketing, tworzenie stron, sklepów, portali internetowych, tworzenie aplikacji mobilnych natywnych i hybrydowych iOS, Android, Windows Phone, pozycjonowanie, Google AdWords, tworzenie zaawansowanych programów zarządzana firmą CRM/ERP.

Zapraszamy do kontaktu, jeśli poszukują Państwo profesjonalnej Agencji Interaktywnej, która z pełnym zaangażowaniem oraz głową pełną pomysłów stworzy dla Państwa oczekiwany serwis internetowy, program, aplikację.

Call Now Button